Kogemus

ROI sai alguse 1992. aastal olles sellega Eesti reklaamkingituste turu teerajaja. Pikk tegutsemisperiood on andnud meile reklaamlahenduste loomisel üksikasjalikud kogemused ja oleme edukalt lõpule viinud rohkem kui 100 000 eduka projekti.

Just pikaajalised kogemused ja põhjalikud teadmised on need, mis ROI ettevõtte reklaamkingituste valdkonnas esile tõstavad. Pakume klientidele laia tootesortimenti ja professionaalset teenindust.

 Näidistesaal ja ladu

Oleme klientide jaoks loonud suure näidistesaali (150 m2), kus saab tutvuda ligi 3000 erineva näidistootega. Saali eesmärk on anda maksimaalne ülevaade meie pakutavatest toodetest ja lahendustest ning nõustada klienti parima toote leidmisel.

Tule tutvu meie näidistega aadressil Madara 14, Tallinn, ja leiad kindlasti omale sobivaima lahenduse! Samal aadressil asub ka meie ladu (150 m2), kus saame vajadusel ladustada ka kliendi kaupa.

Tootevalik

Tegeleme tootesortimendi laiendamisega igapäevaselt. Saadaval on tooted promotsiooniks, kuid ka hinnalisemad ärikingitused. Turunduseesmärgil tehtavate toodete eesmärk on jõuda võimalikult paljude inimesteni, tutvustades logo või kirja abil kindlat brändi. Kallimad ärikingitused annavad edasi emotsionaalset sõnumit. Meie pakutavate toodete hulgas on ka kõikvõimalik reklaamtekstiil – T-särgid, polosärgid, pusad, joped, mütsid jne.

Pakume ka erilahendusi, mis saabuvad otse tehasest. Kui kliendil on soovitud esemest oma kindel visioon, siis suudame selle teostada!

Majasisene tootmine

Eestis oleme teedrajavaks ka majasiseste trükitööde pakkumisega. Nimelt on meil ruumikas tootmispind (300 m2), kus valmistame tampotrükki, siiditrükki, presstrükkikleebiseid ja uue võimalusena UV-trükki. Teeme kohapeal ka graveerimis- ja tikkimistöid.

Kuna tootmine toimub enamasti meie enda tootmispinnal, siis on võimalik tellitud tööd valmistada kiirelt. Tegutseme alati operatiivselt ja pakume klientidele parima kvaliteediga tooteid.

Rahvusvaheline haare

Omame osalust rahvusvahelises ühisettevõttes IGC Promotions. Ettevõttesse kuulub 53 edukat reklaamkingituste ettevõtet üle maailma ning peakontor asub Rotterdamis, Hollandis. IGC Promotions teeb koostööd parimate tehastega, tänu millele suudame klientidele pakkuda huvitavaid ja kvaliteetseid kingilahendusi, tagades sujuva tarneahela.

Jagame rahvusvahelise ühisettevõtte kaudu teiste firmadega omavahel kasulikku informatsiooni toodete, kampaaniate ja hankijate kohta. Seega oleme alati kursis olulise teabega, mis kliendile kõige rohkem kasu tooks. Loe veel rohkem siit: www.igcpromotions.com