Kas teil on olemas ka toodete näidised?

Meie suures näidistesaalis Madara tänaval on olemas üle 2000 erineva näidise. Kutsume julgelt saali külastama, et saada parem ülevaade pakutavatest toodetest ja leida endale just see õige.

Kas näidiseid on võimalik ka laenutada?

Absoluutselt! Teame, et vahel on vaja näidiseid kaasa võtta, et seda kogu meeskonnale näidata. Seetõttu oleme loonud süsteemi, tänu millele saab näidiseid välja laenata kuni 10 päevaks.

Kui pikk on ROI toodete tarneaeg?

Tarneaeg oleneb sellest, kui kaugelt tooted tulevad. Kui kujundus on kinnitatud, saavad meie laos olevad reklaamkingitused üldiselt valmis nädalaga. Euroopa kesklaost tellides on tarneaeg 2-3 nädalat. Tõeliselt erilisi tooteid tuleb tellida aga tehasest erilahendusena ning siis oleneb ooteaeg tootest ja transpordivahendist.

Millised on mu võimalused, kui mul on tooteid vaja väga kiirelt?

Meil on oma ladu, kus on alati väiksemaid ja suuremaid reklaamkingitusi, mis sellistes olukordades päästavad. Tänu majasisesele tootmisele suudame olla väga operatiivsed ja tegutseda ruttu. Võta julgelt ühendust mõne meie projektijuhiga ning edasta talle oma soov.

Kui kiirelt teete hinnapakkumisi?

Praktika näitab, et standardsete päringute puhul teeme hinnapakkumise 24 tunni jooksul. Keerukamad lahendused vajavad aga kliendiga läbirääkimisi ja täpsustavaid küsimusi, mistõttu nende puhul võib hinnapakkumise tegemine võtta kuni nädala.

Kas pakute ka transporti kauba kohaletoomiseks?

Muidugi! Kui tellite ROIst enam kui 500 euro eest, siis toome teile kauba Tallinna sees kohale täitsa tasuta. Muudel juhtudel on Tallinna sees kauba kohaletoomine 8 eurot + km

Kas teil on olemas ainult need tooted, mis kodulehel välja on toodud?

Meil on oluliselt rohkem tooteid, kui oleme kodulehele välja pannud. ROI-l on suur näidistesaal, kuhu julgelt kõiki kliente kutsume. Seal saate tutvuda oluliselt suurema valikuga ning suhelda ka müügiosakonnaga, leidmaks just teile sobivad tooted.

Miks peaksin reklaamkingituste tellimisel eelistama ROI-d?

ROI-l on kahekümne kuue aastane kogemus reklaamkingituste valdkonnas, tänu millele oskavad ROI professionaalsed konsultandid teid juhendada ja soovitusi anda. Meil on suur kaubavalik ja hoiame nii toodete kui ka trüki kvaliteeti. Klientide kasutada on mahukas näidistesaal ning unikaalselt Eestis on meil reklaamtoodete ladu ja majasisene tootmine. Kõik need asjad muudavad kliendile koostöö ROI-ga mugavaks ja lihtsaks.

Milline on ROI hinnapoliitika?

Oleme võtnud eesmärgiks pakkuda kliendile parimat teenust mõistliku hinnaga. ROI tootevalikust leiab olenevalt mudelist nii odavamaid ning kallimaid tooteid.

Mis kujul ootate kujundusfaile?

Kujundusfailid peavad olema tehtud vektorgraafikas. Tüüpilisemad vektorgraafikute faililaiendid on *.pdf, *.ai, *.eps ja *.cdr.

Erinevad pildifailid (*.jpg, *.bmp jne) meile üldjuhul ei sobi. Üldiselt on vektorgraafikas tehtud logod ettevõtetel olemas, aga kui tõesti pole, siis saame selle lisatasu eest teile ka teha.

Kuidas saan tootele täpse logo värvi?

Oluline on, et logo värv oleks toodetel õige. Selleks on meil vaja logo PMS värve. Kui te neid ei tea, siis leiab programm automaatselt kõige lähedasema PMS värvi, kuid võib juhtuda, et seegi pole 100% täpne.