Ilmus ROI kevad-suvi 2018 kliendiajakiri

Uues kliendiajakirjas anname nõu, kuidas korraldada häid suvepäevi, räägime vormirõivaste kasulikkusest, näitame, milline näeb välja T-särgi tellimise protsess ja sukeldume projektijuht Olga Jakovleva põnevasse joogamaailma. Lisaks uued tooted, nõuanded ja palju muud.

Ilmus ROI esimene kliendiajakiri!

Ilmus esimene ROI kliendiajakiri Kingituste Kuningas. Ajakirjas räägivad firma asutajad Peeter ja Leili Viitong, kuidas ROI alustas oma tegevust juba 25 aastat tagasi. Lisaks räägib oma tegemistest ning tööst ROI kunagine projektijuht ja kahekordne maailmameister vehklemises Nikolai Novosjolov. Samuti räägime ka kinkimise kultuurist üle maailma ning anname praktilisi soovitusi!

10 efektiivset reklaamkingitust suvehooajaks

Suvehooaeg on üks parimaid perioode, mil oma turundusstrateegiasse loomingulisemaid võtteid põimida. Eriilmelised festivalid ja suveüritused tähendavad suuri rahvamasse, mis omakorda tähendab suurepärast võimalust oma ettevõtte edukamaks promomiseks. Reklaamtooted- ja kingitused aitavad hoida brändi värske ja logo nähtaval. Õigel lähenemisel tekitad oma ettevõtte vastu huvi ning sööbid inimeste teadvusse. Kestva positiivse mulje loomiseks vali tooteid hoolikalt,…

Uus toode: aktiivsusmonitor

Veekindel aktiivsusmonitor, mis jälgib Sinu samme, kulutatud kaloreid ning und. Käevõruga on võimalik võtta vastu sissetulevaid kõnesid ning teha mobiiltelefonist pilte.